Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C
УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА СТАНОМ БЛАГОУСТРОЮ

УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА СТАНОМ БЛАГОУСТРОЮ

Начальник:

Окунь Володимир Валентинович

Графік роботи:

08:00-17:15 (Понеділок-Четвер) 08:00-16:00 (П'ятниця)


Адреса:

39600, Полтавська обл., м.Кременчук, пл.Перемоги, буд.2, каб.216

Електронна пошта:

blagoustrij@kremen.gov.ua

Телефон:

74 -38 -35, 74 - 38-34,


Основні завдання та функції:

1. Контроль відповідно до завдань та повноважень за дотриманням підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, встановленого чинними нормативними актами порядку експлуатації та утримання об'єктів зовнішнього благоустрою та інфраструктури міста. За результатами контролю посадові особи управління вимагають від юридичних і фізичних осіб усунення виявлених порушень.
2. Проведення рейдів та перевірок ( обстеження) дотримання фізичними та юридичними особами вимог чинного законодавства України у сфері благоустрою та Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Кременчуці.
3. Надання приписів та складання протоколів про адміністративні правопорушення у сфері благоустрою з метою притягнення винних до відповідальності.
4. Вживає заходи щодо очищення території міста від безхазяйного майна, самовільно розміщених об'єктів, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, тимчасових споруд тощо.
5. Здійснює у сфері благоустрою міста відповідно до чинного законодавства контроль за санітарним станом місць масового перебування людей.
6. Контролює виконання заходів щодо утримання в належному санітарному стані територій. 
7. Контролює виконання комплексу необхідних заходів щодо захисту територій міста від засмічення відходами, заростання бур’янами, чагарниками та дрібноліссям.
8. У межах своєї компетенції розробляє і подає на затвердження міській раді та виконавчому комітету міської ради інструктивні та методичні документи, надає методичну допомогу підприємствам, установам та організаціям з питань забезпечення благоустрою, утримання територій міста тощо.
9. Забезпечує взаємодію між відповідними відділами, управліннями та іншими виконавчими органами міської ради, органами самоорганізації населення, підприємствами, установами, організаціями при проведенні загальноміських заходів, які стосуються благоустрою міста.
10. Бере участь у створенні інформаційної бази ведення реєстру «Розміщення малих архітектурних форм в м. Кременчуці» для здійснення моніторингу об'єктів міської інфраструктури з питань, що належить до повноважень управління.
11. На управління покладені повноваження з питань регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у місті Кременчуці у відповідності до «Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Кременчуці», затверджених рішенням Кременчуцької міської ради.
12. Надавати відповідним місцевим органам державної виконавчої влади та виконавчим органам міської ради інформацію про порушення правил благоустрою, незалежно від форм власності, для прийняття відповідних заходів щодо їх усунення.
13. Залучати спеціалістів відділів, управлінь та інших виконавчих органів Кременчуцької міської ради Полтавської області, підприємств, установ та організацій, об'єднань громадян (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до компетенції управління.
14. Скликати в установленому порядку наради з питань, які належать до компетенції управління.
15. Готувати матеріали та проекти рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо демонтажу безхазяйних та самовільно встановлених тимчасових споруд, об’єктів зовнішньої реклами, гаражів, а також покинутих будівельних конструкцій, матеріалів тощо, іншого рухомого майна.
16. Контролювати проведення робіт з благоустрою прилеглих до будівельного майданчика територій до введення в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів.
17. Брати участь в роботі профільних комісій, які утворюються міською радою, її виконавчим комітетом та міським головою.
18. Посадові особи управління в межах своєї компетенції беруть участь у спільних рейдах та перевірках з іншими службами. У разі термінової потреби у спільних рейдах і перевірках (в разі явного порушення законодавства у сфері благоустрою) посадові особи управління залучаються до рейду чи перевірки шляхом негайного повідомлення телефонограмою про об’єкт та строки перевірки.
19. Оформлення дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, ведення відповідного обліку та контроль за проведенням планових та аварійних земляних робіт на території міста.
20. Закріплення об’єктів благоустрою у м. Кременчуці відповідно до Правил благоустрою території м. Кременчука.