Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем медичного працівника

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем медичного працівника

Шановні працівники та ветерани системи охорони здоров’я

міста Кременчука!
Від імені Кременчуцької міської ради, виконавчого комітету і себе особисто щиро вітаю вас  із вашим професійним святом – Днем медичного працівника!
Ви обрали для себе одну з найгуманніших професій в сучасному світі, присвятивши своє життя медицині. Основа праці медика - професіоналізм, любов, милосердя і співчуття. У цій професії залишаються лише ті, хто готовий, не шкодуючи ні сил, ні часу, боротися за життя і здоров'я людей, кому притаманне почуття гуманізму, хто  відчуває мегавідповідальність за обрану справу.
Низький уклін вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання.  Велике вам спасибі за те, що не зачерствіли душею,  що вистачає сили і витримки  творити добро.  Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто і в святковий день  перебуватиме на робочому посту - чергуватиме в лікарнях, пологовому будинку,  бригадах «швидкої допомоги». 
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння,  сімейного благополуччя,  а головне -  впевненості в ту користь, яку ви щодня приносите і  будете приносити людям. Нехай незмінною нагородою за вашу роботу буде вдячність тих, кому ви подарували радість життя і віру в свої сили. Дякую  всім вам і низький уклін за вашу самовіддану працю!

Міський голова                                        Віталій Малецький