Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем міста

Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем міста
Шановні кременчужани!


Щиросердно вітаю вас із Днем народження Кременчука!  День міста – завжди хвилююча подія для всіх кременчужан. Це свято всіх, хто в ньому народився і виріс, хто приїхав колись, щоб назавжди залишитися.
Наддніпрянський Кременчук має цікаву 446-ти річну історію. За цей час він пройшов чимало радісних періодів, але були в його біографії  й сумні моменти.  Справжньою трагедією для нашого міста став окупаційний режим років Другої світової війни. Більше 2-х років фашисти знущалися, вбивали та поливали кров’ю невинних жителів кременчуцьку землю. Але це не зломило дух наших земляків, які вийшли переможцями над нацизмом і  підняли з руїн вщент зруйноване німецьким окупантом місто.
Сьогодні Кременчук живе під мирним небом, хоча на сході України триває війна. І цим ми  завдячуємо нашим кременчуцьким героям-учасникам АТО, їх мужності і героїзму.
У День народження Кременчука доземно вклоняюся всім його захисникам і трударям за життєвий та ратний подвиг в ім’я майбутніх поколінь!   Висловлюю слова щирої вдячності талановитим, щирим, добрим і працездатним кременчужанам за любов і вірність до нашого міста, працю та  турботу про  його процвітання.  
  Дорогі мої земляки! Бажаю вам щасливої долі, миру, родинної злагоди та багато успіхів на життєвих шляхах. Нехай благословенною буде кременчуцька земля для кожного з нас, а наш спільний дім – Кременчук з кожним роком стає прекраснішим і заможнішим!

Міський голова            Віталій Малецький