Відбулося засідання робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”

Відбулося засідання робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
Під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося  засідання робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
       Члени робочої групи обговорювали проект регуляторного акта – проекта рішення Кременчуцької міської ради " Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 31 травня 2011 року «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука».
Основною метою розробки цього проекту є  впорядкування та об`єднання всіх змін та доповнень, які були прийняті попередніми рішеннями Кременчуцької міської ради, в одному документі, що буде втілювати дотримання єдиного підходу до розміщення тимчасових споруд на території міста Кременчука з урахуванням будівельних вимог, санітарно-гігієнічних норм та відповідних містобудівних обмежень для раціонального використання територій. Регуляторний акт спрямований на максимальне приведення нової редакції Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011р. № 244.
       Цим регуляторним актом передбачається затвердити Правила розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука в новій редакції, для зручного користування Правилами, об`єднавши всі зміни та доповнення, прийняті попередніми рішеннями Кременчуцької міської ради
       До Комплексної схеми та Переліку місць розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Кременчука (далі – Перелік) внесено 475 тимчасових споруд.        На даний час  на території міста розміщено нових стаціонарних тимчасових споруд у відповідності до  наданих паспортів прив`язки терміном на 5 років – 318, тимчасових споруд за діючими на даний час документами – 138, у відповідності до п.2.2, та 2.16 Правил встановлено 73 тимчасових споруд,  не позначені в Комплексній схемі терміном до 01.03.2018 – 23 тимчасові споруди.
       Члени робочої групи обговорили проект регуляторного акту, внесли до нього ряд зауважень та пропозицій. Проект рішення Кременчуцької міської ради " Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 31 травня 2011 року «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука» буде винесено на розгляд депутатів міської ради у березні поточного року.