Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка «Зоряна мрія»

Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка «Зоряна мрія»
Із 2 квітня по 11 травня Комунальний заклад «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» та філія «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» проводили міський конкурс дитячого малюнка «Зоряна мрія». Щороку конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, створення умов для подальшого розвитку їх творчих здібностей та формування естетичного смаку.
Партнерами конкурсу є Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та КПНЗ «Об`єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання».
У конкурсі приймали участь учні та вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Із 70 поданих робіт журі конкурсу відзначили 21 кращу, автори яких отримають дипломи та подарунки. Вітаємо переможців та активних учасників конкурсу «Зоряна мрія»!
Запрошуємо на нагородження до М іського парку культури і відпочинку «Придніпровський» (літня сцена) 20 травня – 16.30.

Переможці конкурсу:

Молодша вікова категорія (7-10 років)
І місце – Глущук Ангеліна (ОДЮК, клуб «Веселка»)
ІІ місце – Лугова Ірина (КНВК № 5)
ІІІ місце – Бахірєва Ольга (ЗОШ № 17), Шаблій Всеволод (ЗОШ № 18)
ІІІ місце Сергієнко Дар`я (КНВК № 4)

Середня вікова категорія (11-13 років)
І місце – Постова Юлія (ОДЮК, клуб «Джерельце»)
ІІ місце – Скриль Яна (КНВК № 25)
ІІІ місце – Лугова Анна (КНВК № 5)
ІІІ місце Маковицька Вероніка (Зош № 21)

Старша вікова категорія (14-17 років)
І місце – Трокай Владислава (КНВК № 4)
ІІ місце – Тимошенко Ерік (КНВК № 5)
ІІІ місце – Можаєва Юлія (ЗОШ № 8)

Роботи з відзнаками
Симоненко Тарас, Симоненко Ілля, Федорова Марія, Рогожнікова Діана (КНВК № 4)
Туренко Юлія (КНВК № 4)
Дешко Ярослав (КНВК № 25)
Алтухова Вікторія (ЗОШ № 31)
Симонян Гюльнара (ЗОШ № 31)
Єрмакова Софія (КНВК № 4)
Селич Поліна (Школа творчого розвитку «Семицветик»)
Стасюк Дар`я (ОДЮК, клуб «Вікторія»)
Ятло Костянтин (ЗОШ № 31)
Левченко Михайло (КНВК № 25)