Міжвідомча нарада з питань здійснення пенітенціарної пробації

Міжвідомча нарада з питань здійснення пенітенціарної пробації
       03.04.2018 року було затверджено  Наказ Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України № 974/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».
16 травня 2018 року керівництво Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації ініціювало проведення міжвідомчої нарада представників державних органів та установ щодо впровадження в дію зазначеного наказу.
       До участі у нараді були запрошені представники Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області, відділень обліку бездомних осіб територіальних центрів з надання соціальних послуг, Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості населення, Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Державної установи «Кременчуцька виховна колонія»,  Державної установи «Кременчуцька виправна колонія (№69)», спостережної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.
       Начальник Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Інна Гребенюк звернула увагу присутніх на повноваження органу з питань пробації в здійсненні підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. Старший інспектор з питань підготовки до звільнення Державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Віктор Васильєв ознайомив присутніх з функціями установ виконання покарань, наголосивши на термінах виконання зазначених заходів. Перший заступник голови спостережної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Наталія Чорнявська повідомила  про повноваження спостережної комісії в питаннях соціальної адаптації.
       «Допомога в ресоціалізації та соціальній адаптації особам, які звільнюються з місць відбування покарання, передбачає комплекс заходів, спрямованих на попередження повторної злочинності серед осіб, що мають проблеми з законом, та, відповідно, забезпечення безпеки суспільства», - підсумувала робочу зустріч начальник Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Інна Гребенюк.

Моріна Оксана, Кременчуцький МРВ з питань пробації