Обрано переможців туру-конкурсу «Ритми планети – 2017» ХV ювілейного Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття»

Обрано переможців туру-конкурсу «Ритми планети – 2017» ХV ювілейного Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття»
18 березня у Міському палаці культури стартував перший відбірковий тур-конкурс «Ритми планети» ХV ювілейного Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття ». У ньому взяли участь 427 учасників, які показали 31 концертний  номер.
Глядачі мали змогу поринути у неймовірний світ танцювальної майстерності. Членам журі було нелегко обрати найкращих,  але все ж  вони визначилися із 14-ти номерами лауреатами цього туру-конкурсу. Конкурсанти  дарували свою дитячу творчість, тепло сердець і позитивний настрій, дивували високотехнічними  та складними номерами.
Вітаємо усіх переможців, бажаємо творчих звершень та натхнення!


Результати відбіркового туру-конкурсу «Ритми планети»

ХV Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків
«Кременчуцьке розмаїття» 2017 р.

Місце
Назва колективу
Назва номеру
Керівник
Заклад, що представляє
5-9 років
І
Колектив «Мандарин»
«Чарівна мить»
Кислянських Еліна Олександрівна
Студія «Дегаже»
ІІ
Носоненко Катерина
Солістка народного ансамблю естрадно – спортивного танцю «Фурор»
Большой секрет маленькой принцесы»
Мураховський Сергій Вікторович
«Фурор»
ІІІ
Ансамбль танцю
«Тіп- Топ»
(початковий рівень)

«Поварята»
Семенченко Олена Олегівна
БДЮТ
ІІІ
Ансамбль танцю
«Тіп- Топ»
(основний рівень)

«Хом’яки»
Семенченко Олена Олегівна
БДЮТ
10-12 років
І
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»
«Кукарача»
Куліш Людмила Іванівна
БДЮТ
ІІ
Рибка Даніїл Соліст народного
ансамблю естрадно – спортивного танцю «Фурор»
«Двойка»
Мураховський Сергій Вікторович
«Фурор»
ІІІ
Ансамбль танцю «Younq Dance Family»
«Дресс - код»
Семенченко Роман Іванович»
БДЮТ
13-15 років
І
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»
«На рейді»
Куліш Людмила Іванівна
БДЮТ
ІІ
Зразковий художній колектив «Ансамбль танцю «Козачата»
Хореографічна композиція «Циганський танець»
Мороз Світлана Володимирівна
БДЮТ
ІІ
Зразковий ансамбль пісні і танцю «Дитячий світ»
«Сільське паті»
Косова Світлана Вікторівна,
Гончар Галина Андріївна
МПК
ІІІ
Емец Анна
Солістка народного ансамблю естрадно – спортивного танцю «Фурор»
«Жажда летать»
Мураховський Сергій Вікторович
«Фурор»
16 – 17 років
І
Миколаєнко Владислав Соліст народного
ансамблю естрадно – спортивного танцю «Фурор»
«Діалог з собою»
Мураховський Сергій Вікторович
«Фурор»
ІІ
Естрадно – спортивний колектив «Фієста»
«Піаніно»
Гулак Євген Павлович
Піщанський центр культури і дозвілля
Гран-прі
Вік
Назва колективу
Назва номеру
Керівник
Заклад, що представляє
5-9
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»
«Під небом парижу»
Куліш Людмила Іванівна
БДЮТ