Завтра відбудеться відкриття «Майстерні міста» в Кременчуці

Завтра відбудеться відкриття «Майстерні міста» в Кременчуці
20 червня 2017 року з 10:00 до 12:00 години у павільйоні біля літньої сцени парку культури і відпочинку «Придніпровський» відбудеться відкриття Майстерні міста в Кременчуці. Під час відкриття буде презентована концепція проекту, очікувані результати та план роботи лабораторії #AdapterLab з 20 по 27 червня 2017 року.
 
У відкритті з виступом «Учасницькі практики: виклики, поразки, перемоги» візьме участь запрошений експерт Влодко Зотов - урбаніст, архітектор бюро Gypsy Architects (м.Київ).

Цього ж дня, з 14:00 до 15:30 у павільйоні відбуватиметься представлення безконфліктних зелених зон міста, планування процесу мапування активностей в цих зонах та вивчення думок громадян через анкетування. Запрошуються всі, хто готовий  долучитися до процесу розробки концепту програми розвитку зелених зон міста у період з 20 по 27 червня.

З 17:30-18:30 відбудеться презентація прикладів для адаптації міст до зміни клімату. Про проблеми у цьому напрямку та їх рішення говоритиме Олег Гапон, ГО Охорона природи м. Кременчука.

Вечірня програма першого дня: 19:00-21:00 Artist Talk невимушені розмови про роль мистецтва у міському розвитку з арт-групою «Urban Re-Public», м. Херсон (арт-критик Юлія Манукян, художник Олександр Жуковський та архітектор Сергій Дяченко).

Детальна програма Майстерні міста в Кременчуці на 20-27 червня за посиланням: https://goo.gl/GfRALz.

Сторінка Майстерні міста в Кременчуці: https://www.facebook.com/3kkremenchuk/.

Контактна особа: Ірина Каць, ГО Культурний ді@лог, +300681646362, katss314@gmail.com.

Майстерня міста в Кременчуці проводиться ГО "Культурний ді@лог" у співпраці з Кременчуцькою міською радою за підтримки проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова", що втілюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH у співпраці з Львівською міською радою