Якість води в Дніпрі в районі центрального міського пляжу та р.Сухий Кагамлик не відповідає санітарним нормам

Якість води в Дніпрі в районі центрального міського пляжу та р.Сухий Кагамлик не відповідає санітарним нормам
За інформацією завідувача Кременчуцьким МВ ПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»  Василя Товстого, станом на 19.06.2017 року в межах моніторингового спостереження проведений відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях  масового відпочинку мешканців міста.
За результатами лабораторних досліджень показники мікробіологічної забрудненості  води пляжів «Центральний» та в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно - гігієнічним  вимогам.
Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі «Центральний»  на початку пляжу (район кафе «Ахтамар» )  та  наприкінці  ( район колишнього кафе «Арарат» ), а також у р.Сухий Кагамлик  в кілька разів перевищує нормативні показники.
З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань під час відпочинку,  медики пропонують  застосовувати обмежувальні заходи щодо купання на пляжах міста. А також закликають городян не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, особливо для купання.