1 липня 2017 року – Міжнародний День Дніпра

1 липня 2017 року – Міжнародний День Дніпра
Шановні кременчужани та гості міста!

Водні ресурси є одними з найвразливіших, забезпечення водою потреб людства стає досить проблемним із перспективою подальшого погіршення їх стану.

Враховуючи те, що 70% потреб України у питній воді задовольняється за рахунок Дніпровського водозбірного басейну, ліквідація надходження забруднень до р. Дніпро, охорона та відновлення якості його вод та екосиcтем має бути постійним пріоритетом держави. Жоден пересічний громадянин України не може бути байдужим до цієї ситуації.

Кожного року у першу суботу липня відзначається Міжнародний День Дніпра, який був започаткований більше 10 років тому.

Вже стало доброю традицією проводити в дні святкування природоохоронні акції на берегах Дніпра. Цього року святкування Міжнародного Дня Дніпра припадає на 1 липня.
В Україні проведення природоохоронної акції – Міжнародного Дня Дніпра – вже стало доброю традицією. Участь у ньому беруть представники місцевої влади, численні громадські організації, небайдужі громадяни.
Проблеми пов’язані з охороною р. Дніпро, неможливо вирішити без активної участі населення.
В Кременчуці заплановані заходи з благоустрою прибережних територій та ліквідації стихійних звалищ сміття на островах та берегах річки Дніпро і облаштування місць відпочинку населення. Подібні заходи проведуть у Київській, Черкаській, Дніпропетровській Запоріжській областях.
Тому запрошуємо Вас прийняти участь у заходах з благоустрою прибережних територій, очищення їх від сміття, ліквідації стихійних звалищ на берегах річки Дніпро та островах Зелений, Динька – місцях масового відпочинку населення.

При відпочинку на островах дотримуйтесь вимог охоронного режиму на території Регіонально-ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні»:
прибирайте за собою сміття;
гасить багаття;
не знищуйте рослини.


СТАНЕМО НА ЗАХИСТ ДОВКІЛЛЯ РАЗОМ!