Кременчук готується до зустрічі гостей і партнерів

Кременчук готується до зустрічі гостей і партнерів
У вересні відзначається Міжнародний день миру і День міста Кременчука. Ці події не залишаться  поза увагою друзів і партнерів міста. За інформацією КП «Кременчук інвест»,  20 і 21 вересня 2017 року заходах, присвячених Міжнародному дню миру прийме участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажність пан Юдді Кріснанді та дипломати посольства.
Пан Посол зустрінеться з керівництвом міста, братиме  участь у заходах біля Гонгу миру та зустрінеться з учнівською молоддю в Кременчуцькому НВК №4. У рамках зустрічей школярі матимуть можливість стати учасниками дегустації національних страв Індонезії, у майстер-класі індонезійського танцю, спробують себе у вивченні індонезійської мови.
У КП «Кременчук інвест» повідомляють про те, що у рамках святкування Дня місто, кременчужани зустрічатимуть делегації міст-побратимів Свищов (Республіка Болгарія), Біла Церква (Україна), Бердянськ (Україна) та з партнерського міста Алітус (Литовська Республіка), яке найближчим часом стане нашим містом-побратимом.
Зокрема, 22 - 23 вересня 2017 року  у Кременчуці відбудуться Дні Литви.  В рамках цієї події в наше місто прибудуть із офіційним візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Марюс Януконіс, Повноважний Міністр пан Гвідас Кєрушаускас, комерційний аташе пан Рімантас Шегжда, генеральний директор Вільнюської торгової, промислової та ремісничої палати пан Сігітас Леонавічус та велика група литовських підприємців. Очікується, що на зустрічі будуть присутні представники бізнесу не тільки з нашого міста, а й  регіону. Кременчук стане своєрідним майданчиком для проведення бізнес-зустрічей між українськими і литовськими підприємцями. На бізнес-зустріч з литовськими колегами до Кременчука  прибудуть не тільки кременчуцькі підприємці і промисловці, но і представники інших міст України.
Посол зустрінеться з міським головою Віталієм Малецьким, братиме участь та виступить під час відкриття українсько – литовської бізнес-зустрічі, зустрінеться з учнями-активістами центрів молодіжної дипломатії, євроклубів, «Армії добра».  В рамках зустрічі з молоддю будуть відзначені переможці вікторини (конкурсу рефератів з історії, культури, географії та економіки Литовської Республіки).