Постійна депутатська комісія з питань екології та раціонального природокористування Полтавської обласної ради вивчала екологічні проблеми Кременчука

Постійна депутатська комісія з питань екології та раціонального природокористування Полтавської обласної ради вивчала екологічні проблеми Кременчука
12 вересня в Омельнику  відбулося виїзне засідання постійної депутатської комісії з питань екології та раціонального природокористування Полтавської обласної ради. В роботі комісії взяли участь перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод, міський голова Віталій Малецький, його перший заступник Володимир Пелипенко, депутати обласної та Кременчуцької міської рад, представники громадськості.
Перед  початком роботи  комісії для депутатів та запрошених провели автомобільну екскурсію по ПАТ «Укртатнафта», під час якої  вони мали можливість оглянути виробничі потужності підприємства, оперативні пости  та поспілкуватися з працівниками.
На засіданні комісії жваво обговорювалося питання щодо екологічної ситуації у Кременчуці  та вплив на неї промислових підприємств міста, в тому числі й тих, що знаходяться на території північного промислового вузла, адже неприємний запах у повітрі особливо відчувають мешканці мікрорайону Молодіжного. Питання забруднення атмосферного повітря  порушувалося ще й тому, що цей фактор негативно впливає на здоров’я жителів міста.
Представники промислових підприємств міста запевнили членів постійної депутатської комісії, що працюють в межах чинного законодавства та дозволів. Заслухавши їх звіти, депутати облради  прийшли до висновку, що необхідно більш детально вивчити питання щодо визначення джерела забруднення атмосферного повітря, встановити на підприємствах пости контролю та моніторингу  викидів, залучити  до співпраці науковців зі спеціальним обладнанням аби чітко виміряти вміст шкідливих речовин  та встановити  тих, хто ж насправді є забруднювачем повітря.
Міський голова Віталій Малецький зазначив, що для нашого міста екологічні питання є надзвичайно важливими і вирішити їх  можна лише спільними зусиллями міської, обласної влади та  промислових підприємств. І на їх вирішення мають бути спрямовані всі зусилля.
Тож обговоривши екологічні проблеми Кременчука, члени постійної депутатської комісії з питань екології та раціонального природокористування зобов’язали керівників промислових підприємств на наступному засіданні комісії звітувати про свою природоохоронну та екологічну діяльність.