Кременчуцька міська ЦБС для дорослих презентує проект створення аудіоподкастів «Голоси Кременчука: крізь час і простір»

Кременчуцька міська ЦБС для дорослих презентує проект створення аудіоподкастів «Голоси Кременчука: крізь час і простір»
16 листопада 2017 року о 15-00  годині організаційно-методичний відділ ЦМБ презентує проект створення аудіоподкастів «Голоси Кременчука: крізь час і простір».  
Створення аудіоподкастів – це новий напрямок роботи в бібліотечній діяльності. На сьогоднішній день подкасти має невелика кількість бібліотек, і наша ЦБС в їх числі!
Подкасти  – це аудіоблоги, що викладаються в мережі Інтернет у вигляді випусків, які можна легко завантажити та слухати в будь-якій зручний для вас час. Аудіоподкасти ЦБС для дорослих мають три блоки: краєзнавчий, огляди новинок літератури та найголовніший – запис творчого доробка наших письменників. Головна мета проекту – збереження голосів місцевих літераторів для прийдешніх поколінь.
Протягом майже року тривала творча робота структурних підрозділів.  Вже записано декілька треків. Саме з героями цих передач ви зможете познайомитись на презентації, почути їх враження від роботи. Як що у вас є цікаві ідеї для майбутніх записів, ми теж чекаємо на вас!
Запрошуємо усіх мешканців та гостей нашого міста на вулицю Європейську, 66/13 на презентацію проекту.


Контактні особи:    зав. організаційно – методичним відділом ЦМБ ім. М.Горького  Тетяна Майдак     cbsbook@ukr.net  5 – 65 - 04