Досвід співпраці міської влади та молодіжних громадських організацій Кременчука презентовано на міжнародному рівні

Досвід співпраці міської влади та молодіжних громадських організацій Кременчука презентовано на міжнародному рівні
       Міжнародна конференція «Цілі сталого розвитку для молоді, молодь для цілей сталого розвитку», що проходила в Республіці Болгарія, охопила 50 учасників із 23 країн Європи та Азії. Організатором заходу виступила Регіональна організація Фонду народонаселення ООН у Східній Європі та Центральній Азії.
Україна на цьому форумі мала тему «Ініціативи на місцевому рівні у напрямку просування молодіжних програм», у рамках якої заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова презентувала чималий досвід співпраці міської влади та молодіжних громадських організацій Кременчука, головним результатом якої є створення якнайкращих умов для самореалізація молоді.
       Зокрема, Ольга Усанова наголосила, що кожна цікава пропозиція, що надходить від представників молодого покоління міста, має всі шанси на підтримку організаційного та фінансового характеру з боку міської влади. Окремо доповідач зупинилася на діяльності Молодіжного Парламенту Кременчука та Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, з яких вийшли теперішні представники виконавчих органів влади міста та депутатського корпусу, та які наразі допомагають активістам молодіжного врядування, молодому поколінню кременчужан за напрямками реалізації їх благодійних, соціальних і культурних ініціатив тощо.
       Представники конференції дали високу оцінку досвіду співпраці міської влади та молодіжних громадських організацій Кременчука та запропонували взяти його за приклад.