Шукайте Миколайчиків у магазинах міста!

Шукайте Миколайчиків у магазинах міста!
Робити добро - легко! Кожен кременчужанин може долучитись до загальної доброї справи буквально у два кроки: 1. Заходиш у один з магазинів, які долучились до акції. 2. Купуєш подарунок для діток та передаєш його волонтерам ;-)

Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді та Департамент освіти Кременчука вже п’ятнадцятий рік поспіль проводять загальноміську акцію „Святий Миколай - дітям”.
З 13 до 16 грудня у магазинах міста Миколайчики-волонтери пропонуватимуть кременчужанам придбати подарунки та передати їх для діток, які, нажаль, без нашої з вами допомоги, не отримають смаколиків у цей світлий день.
Волонтери – понад 300 хлопців та дівчат – збиратимуть подарунки у 70 магазинах міста: мережах магазинів «Оптовичок», «Маркетопт», «Лукас», «Лукасик», «ЛогінсСмак», «Принцип», Фрешмаркетах «Брусничка», торгівельних центрах «Амстор» та «Дипломат», на території Будинку торгівлі та Центрального ринку, Супермаркетах «FOZZY», «Фуршет» та «Український», магазинах «Художник», «Роксолана», «NYF», «Бджілка», «Абсолют», «Малятко», «Рудий Кіт», «ПП «Понежа», «Евріка», «Астрая» та «Гоша».
Волонтерів можна впізнати за фірмовими бейджами акції та яскравими святковими атрибутами. Долучайтесь до акції у будні з 15:30 до 19:00, в суботу – з 10:00 до 18:00.
Магазини, які долучились до акції, знаходяться у різних районах міста та придбати у них можна різні товари – солодощі, іграшки, канцтовари, книжки, засоби гігієни, одяг. Усі подарунки, зібрані волонтерами протягом чотирьох днів, знайдуть своїх маленьких власників!

Детальніше про акцію можна дізнатись у Центральному офісу акції за адресою вул. Шевченка, буд. 19/3. Телефони Центрального офісу: 068-018-18-95, 3-51-06.

Подаруй мрію дитині, разом з нами!

ФОТОГАЛЕРЕЯ