Депутати

ДЕПУТАТИ

Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Фракційна приналежність

1

Бокован

Микола Володимирович

«ПОРУЧ»,

член партії

«Поруч»

2

Головач

Олександр Леонідович

«ВО «Батьківщина»,

член партії

«Батьківщина»

3

Головко

Валентина Данилівна

«Рідне місто»,

позапартійна

«Рідне місто»

4

 

Гордєєва

Валентина Яківна

«Об’єднання «Самопоміч»,

позапартійна

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

5

Грінченко

Володимир Вадимович

«Опозиційний блок»,

член партії

«Опозиційний блок»

6

Гриценко

Юрій Васильович

«Рідне місто»,

член партії

«Рідне місто»

7

Іванян

Геннадій Михайлович

«Опозиційний блок»,

член партії

«Опозиційний блок»

8

Кавунник

Дмитро Вікторович

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

член партії

«Радикальна партія Олега Ляшка»

9

Калашник

Віктор Васильович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

позафракційний

10

Калашник

Олександр Вікторович

«ВО «Батьківщина»,

член партії

«Батьківщина»

11

Кальченко

Олександр Вікторович

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,

член партії

УКРОП

12

Коркішко

Олександр Леонідович

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,

член партії

УКРОП

13

Костромінов

Сергій Анатолійович

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

позапартійний

«Радикальна партія Олега Ляшка»

14

Котляр

Віталій Юрійович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

15

Котляренко

Людмила Григорівна

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»,

член партії

УКРОП

16

Курченко-Гай

Валентин Павлович

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

член партії

«Радикальна партія Олега Ляшка»

17

Литвиненко

Максим Валерійович

«Опозиційний блок»,

позапартійний

«Опозиційний блок»

18

Лозовик

Дмитро Борисович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

19

Макаров

Андрій Ігорович

«ПОРУЧ»,

член партії

«Поруч»

20

Мельник

Сергій Вікторович

«Рідне місто»,

позапартійний

«Рідне місто»

21

Мосієнко

Олена Вікторівна

«ПОРУЧ»,

член партії

«Поруч»

22

Павленко

Ганна Михайлівна

член партії «Об’єднання «Самопоміч»,

член партії

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

23

Піддубна

Оксана Миколаївна

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,

член партії

УКРОП

24

Плескун

Олександр Володимирович

«Рідне місто»,

позапартійний

«Рідне місто»

25

Погрібний

Сергій Миколайович

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,

член партії

УКРОП

26

Порицький

Микола Миколайович

«Опозиційний блок»,

член партії

«Опозиційний блок»

27

Почтовюк

Андрій Борисович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

28

Прокоп

Олександр Едуардович

«Об’єднання «Самопоміч»,

позапартійний

«Об’єднання «САМОПОМІЧ»

29

Проценко

Зінаїда Валеріївна

«ПОРУЧ»,

член партії

«Поруч»

30

Роженко

Олександр Анатолійович

«Рідне місто»,

позапартійний

«Рідне місто»

31

Сергієнко

Тетяна Павлівна

«ПОРУЧ»,

член партії

«Поруч»

32

Сідерка

Тетяна Анатоліївна

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

позапартійна

«Радикальна партія Олега Ляшка»

33

Таценюк

Віталій Дмитрович

«ВО «Батьківщина»,

член партії

«Батьківщина»

34

Терещенко

Денис Юрійович

«Опозиційний блок»,

позапартійний

«Опозиційний блок»

35

Терещенко

Костянтин Олександрович

«Опозиційний блок»,

позапартійний

«Опозиційний блок»

36

Угніч

Григорій Анатолійович

«ПОРУЧ»,

член партії

«Поруч»

37

Ульянов

Руслан Анатолійович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

38

Федорченко

Руслан Анатолійович

«Опозиційний блок»,

член партії

«Опозиційний блок»

39

Шевченко

Микола Іванович

«ПОРУЧ»,

член партії

«Поруч»

40

Шибашов

Володимир Вікторович

«Рідне місто»,

член партії

«Рідне місто»

41

Шляхова

Ольга Олегівна

«ВО «Батьківщина»,

член партії

«Батьківщина»

42

Яцина

Олександр Олександрович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»