Положення про постійні комісії.pdf


Склад постійних депутатських комісій Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання

Комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності
1
Таценюк Віталій Дмитрович
голова комісії
від фракції «Батьківщина»
2
Литвиненко Максим Валерійович
заступник голови комісії
від фракції «Опозиційний блок»
3
Погрібний Сергій Миколайович
секретар комісії
від фракції УКРОП
4
Головач Олександр Леонідович
від фракції «Батьківщина»
5
Лозовик Дмитро Борисович
від фракції політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
6
Прокоп Олександр Едуардович
від фракції політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»
7
Проценко Зінаїда Валеріївна
від фракції «Поруч»
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики
1
Плескун Олександр Володимирович
голова комісії
від фракції «Рідне місто»
2
Порицький Микола Миколайович
заступник голови комісії
від фракції «Опозиційний блок»
3
Угніч Григорій Анатолійович
секретар комісії
від фракції «Поруч»
4
Кавунник Дмитро Вікторович
від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
5
Котляренко Людмила Григорівна
від фракції УКРОП
6
Сергієнко Тетяна Павлівна
від фракції «Поруч»
7
Яцина Олександр Олександрович
від фракції політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Комісія з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій
1
Котляр Віталій Юрійович
голова комісії
від фракції політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
2
Іванян Геннадій Михайлович
заступник голови комісії
від фракції «Опозиційний блок»
3
Кальченко Олександр Вікторович
секретар комісії
від фракції УКРОП
4
Курченко-Гай Валентин Павлович
від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
5
Гордєєва Валентина Яківна
від фракції політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»
6
Мельник Сергій Вікторович
від фракції «Рідне місто»
7
Мосієнко Олена Вікторівна
від фракції «Поруч»
Комісія з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики
1
Шевченко Микола Іванович
голова комісії
від фракції «Поруч»
2
Почтовюк Андрій Борисович
заступник голови комісії
від фракції політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
3
Калашник Олександр Вікторович
секретар комісії
від фракції «Батьківщина»
4
Головко Валентина Данилівна
від фракції «Рідне місто»
5
Грінченко Володимир Вадимович
від фракції «Опозиційний блок»
6
Федорченко Руслан Анатолійович
від фракції «Опозиційний блок»
Комісія з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров'я, материнства та дитинства
1
Терещенко Денис Юрійович
голова комісії
від фракції «Опозиційний блок»
2
Сідерка Тетяна Анатоліївна
заступник голови комісії
від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
3
Макаров Андрій Ігорович
секретар комісії
від фракції «Поруч»
4
Калашник Віктор Васильович
позафракційний
5
Коркішко Олександр Леонідович
від фракції УКРОП
6
Павленко Ганна Михайлівна
від фракції політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»
7
Шибашов Володимир Вікторович
від фракції «Рідне місто»
Комісія з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури
1
Ульянов Руслан Анатолійович
голова комісії
від фракції політичної ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
2
Роженко Олександр Анатолійович
заступник голови комісії
від фракції «Рідне місто»
3
Піддубна Оксана Миколаївна
секретар комісії
позафракційна
4
Бокован Микола Володимирович
від фракції «Поруч»
5
Костромінов Сергій Анатолійович
від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
6
Терещенко Костянтин Олександрович
від фракції «Опозиційний блок»
7
Шляхова Ольга Олегівна
від фракції «Батьківщина»