Новини міста

22.05.2018
Про це було повідомлено на засіданні робочої групи, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової. Навчання проходитиме у рамках державної програми щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО. Список учасників АТО на участь у цій програмі формувався в департаменті соціального захисту населення та питань АТО виконкому міської ради. Варто відмітити, що на навчання учасники АТО направляються за встановленою чергою по мірі надходження їх заяв.

22.05.2018
Сьогодні на засіданні комісії по розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у вищих навчальних закладах м. Кременчука, були розглянуті документи, що надійшли від кременчужанина з певним статусом. Нагадаємо, можливість здобути вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету учасникам АТО надається відповідно до Програми соціальної підтримки учасників АТО тощо, що була затверджена депутатами міської ради.

22.05.2018
Станом на 1 травня 2018 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становить понад 2 млн. 936 тис. гривень. Якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, то ця сума зменшена на 1,3 %. Ці кошти працюючим кременчужанам не виплатили на 5-ти активних та неактивних підприємствах різної форми власності. На цьому було наголошено під час проведення комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.


22.05.2018
Завтра КП «Благоустрій Кременчука» планує провести санітарну обробку від кліщів в сквері. ім. Бабаєва та бульварі Пушкіна. Триватимуть такі роботи з 06.00 до 12.00 годин.

22.05.2018
22 травня у Кременчуці відбувся меморіальний захід із нагоди 157 – річниці від дня перепоховання праху Тараса Шевченка. Представники влади та громадськості міста зібралися біля пам’ятника Великому Кобзареві, щоб вклонитися генію української нації та української думки, людині, до слова якої прислухалися та прислухатимуться всі покоління українців, слово якого житиме в їх серцях.

22.05.2018
На базі спеціалізованої спортивної школи Олімпійського резерву з боксу проходив традиційний відкритий турнір із боксу серед юнаків пам’яті видатного тренера-викладача Віктора Шевченка. Організатором змагань є Федерація боксу міста Кременчука спільно з управлінням молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Проводиться турнір понад 10 років поспіль. Він є підготовчим майданчиком для майбутніх чемпіонів.

22.05.2018
За дорученням міського голови Віталія Малецького дорожники мають відпрацювати відпрацювати всі дороги з ґрунтовим покриттям у тих мікрорайонах, де вони перебувають у неналежному стані.

22.05.2018
Кременчуцькі новини від 21.05.2018 року

22.05.2018
19 травня 2018 року в Полтаві було проведено Всеукраїнський конкурс «Кращий за професією» серед працівників водопровідно-каналізаційних підприємств. Захід проводився за ініціативи Асоціації «Питна вода України». Участь в ньому взяли представники водоканалів із Полтави, Дніпра, Сум, Кропивницького та Кременчука всього в кількості 130 робітників.