Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C
Загальна інформація про Центр

У системі соціального захисту м. Кременчука з 1 жовтня 2002 року працює Кременчуцький міський Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (далі - Центр), штатний розпис якого нараховує 43,5 штатні одиниці.

Заклад реалізовує програми комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, спрямовані на відновлення фізичного здоров’я, становлення особистісного і соціального статусу кожного вихованця, розвиток творчих можливостей і здібностей, пробудження соціальної активності, виховання почуття власної гідності і впевненості у своїх силах, формування здібностей до вибору життєвої позиції тощо.

Щороку в закладі проходять курс комплексної реабілітації понад 350 дітей з інвалідністю з м. Кременчука, м. Горішні Плавні, Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського, Кременчуцького, Семенівського районів Полтавської області.

Міцна сучасна матеріально-технічна база Центру та його високопрофесійні спеціалісти забезпечують здійснення комплексу заходів соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної, фізкультурно-спортивної реабілітації, медичного спостереження тощо. До послуг вихованців – оснащена сучасними реабілітаційними тренажерами зала лікувальної фізкультури, басейн для індивідуальних занять, фізіотерапевтичний та масажний кабінети, кімната сенсорної інтеграції, арт-студія, комп’ютерний клас, групи денного догляду і денного перебування та багато іншого.

В Центрі отримують послуги з комплексної реабілітації діти з інвалідністю у віці від народження до 18 років та діти до 3-х років включно, які мають значний ризик її отримання. Всі послуги для цієї категорії дітей надаються безкоштовно.