Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-2 °C

Ви тут: Новини >> Волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука подарували чудове свято для дітей-переселенців

Волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука подарували чудове свято для дітей-переселенців

Березень 12, 2015

У дитинстві усі ми мріємо про казку - чарівний острів зі скарбами, тропічні фрукти, веселих піратів.  Саме  таку мрію маленьких кременчужан та діток із сімей вимушених переселенців здійснили волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука, Кременчуцького міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді та кльова пірата-волонтер-ведуча дитячих свят Есенія із студії «Senik».
10 березня 2015 року бібліотека імені Торубари гостинно відчинила свої двері для більш як 20-ти маленьких гостей та їх батьків. Протягом години малеча, під керівництвом яскравої піратки та волонтерів, танцювала, гралась, бешкетувала та галасувала. Ось він - той день, коли у бібліотеці можна було говорити не лише пошепки!
Проте, найбільший захват викликало казкове мильне шоу: різнокольорові бульбашки просто «приклеїли» дітей до стільців і викликали купу позитивних вражень. Завершенням свята став сюрприз від організаторів - чудовий шоколадний фонтан із купою солодощів та фруктів.
«Нас, як волонтерів, радувало зовсім не мильне шоу та великі мильні кульки. Ми посміхалися від того, що змогли попри всі негаразди подарувати діткам часточку своєї душі та кілька годин дитинства. Зараз не кожен має змогу пожертвувати грошима, але просто навіть подарувати посмішку, підтримати словом, допомогти у організації такого свята може кожен. І найбільше нас тішить те, що батьки, дивлячись на своїх дітей та радіючи разом з ними, також повертались у дитинство, спілкувались одне з одним, раділи… Це - дуже круто! Це саме те, на чому ми можемо об’єднати країну - дитяче щастя і посмішки найменших українців. Адже діти ще не навчились ділити людей на групи, у залежності від політичних поглядів чи місця проживання. Вони вміють бути щирими і вміють знаходити спільну мову. Хотілося б, щоб усі наші дорослі українці взяли з них приклад!», - зазначають волонтери.
Центр допомоги переселенцям у місті Кременчуці щиро дякує всім, хто долучився до проведення свята! Ми віримо, що кожна дитина має право на яскраву подію і сподіваємось організувати іще не одне таке свято!

Нагадуємо, що до Центру допомоги переселенцям можна звернутися за контактами:  роб. 3-21-50, моб.096-728-42-08, 099-329-06-96, вул. Радянська, буд. 15/4.


За інформацією активістки  Молодіжного Парламенту Кременчука