Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-1 °C

Ви тут: Новини >> У пункті обігріву цілодобово надається допомога тим, хто цього потребує

У пункті обігріву цілодобово надається допомога тим, хто цього потребує

Січень 14, 2019

До  мобільного пункту обігріву, розташованого поблизу залізничного вокзалу, продовжують звертатися за допомогою особи без постійного місця проживання. Від початку відкриття в  ньому було забезпечено сухими пайками та обігріто 555 громадян. Періодичність відвідування за добу становить до 5 осіб. Працюватиме мобільний пункт обігріву до того часу, поки температурні показники зовнішнього повітря стабільно не сягатимуть плюсових позначок.

            Нагадаємо, в мобільному пункті обігріву організоване  харчування громадян, які потребують певної допомоги та підтримки, з 09.00 до 10.00 год.  та 16.00 – 17.00 год..  Гарячим чаєм такі особи в ньому можуть зігрітися в будь-який час. У ньому для таких осіб можна підібрати теплий одяг. Варто зазначити, що в  умовах холодів допомога тим, хто її потребує, також надається в лікарнях Кременчука та на базі територіальних центрів обслуговування Автозаводського та Крюківського районів.

Теги: #Новини