Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Місто придбало квартири 2 дітям-сиротам

Місто придбало квартири 2 дітям-сиротам

Січень 18, 2019

Міський голова Віталій Малецький вручив сертифікати на квартири, придбані в рамках державної житлової програми, 2 кременчужанам дітям-сиротам. Керівник міста відмітив, що у Кременчуці станом на сьогоднішній день учасниками цієї програми стали 11 осіб із таким пільговим  статусом віком до 23 років, із яких 9 молодих людей дещо раніше були забезпечені власним житлом. Питання щодо отримання власного житла на пільгових засадах  по 2 громадянам перебувало під загрозою, бо в останні дні попереднього року внаслідок певних обставин платіжні документи не пройшли  через фінансову установу, а кошти державної субвенції, передбачені на ці цілі, повернулися до державного бюджету. 

Віталій Малецький підкреслив, щоб не позбавити дітей-сиріт права на отримання власного житла на пільгових засадах,  на позачерговій сесії цього року  депутати прийняли рішення про виділення коштів із міського бюджету на придбання житла цим дітям-сиротам. Відтерміновувати прийняття рішення по даному питанню не було можливим, бо  вже в лютому місяці у зв’язку з віком ці громадяни не змогли б  стати учасниками державної житлової програми, а значить автоматично позбавлялися можливості отримати власне житло на пільгових засадах.

Нагадаємо, відповідно до рішення сесії головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області були виділені кошти в сумі 754 800 грн. для проведення розрахунків із продавцями по двом житловим об’єктам.

Наступним етапом за цим напрямком роботи є повернення коштів із державного бюджету до міського бюджету розміром, рівному виділеній  сумі.   

Фотогалерея