Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Визначено переможців «Громадського бюджету - 2018»

Визначено переможців «Громадського бюджету - 2018»

Січень 21, 2019

Як повідомлялося раніше, за «Громадський бюджет - 2018» у порівнянні з минулими роками  була віддана рекордна кількість голосів. Вцілому було віддано 14 тис. 274 голоси, що майже в 2 рази більше, ніж це було у 2017 році. Якщо брати у підрахунку від загальної кількості населення, то за громадські ініціативи 2018 року  проголосувало 6,5% жителів міста. Відповідно до затвердженого  Положення про громадський бюджет голосування проводилося у різний спосіб, а саме, в режимах онлайн і офлайн. При чому, шляхом Інтернет голосування за партисипаторні ініціативи - 2018 року  були віддані майже 63% голосів. 

Керівник відділу партисипаторних практик виконкому міської ради Євгеній Перевезенцев наголосив, що достовірність кожного відданого голосу була перевірена. Разом із цим він зауважив,  що ті проблемні питання, що були виявлені під час перевірки голосів, у подальшому будуть враховані.

Євгеній Перевезенцев нагадав, що на «Громадський бюджет - 2018» було подано 61 проект, із них,  10 - великих проектів (вартість становить до 1 млн. грн.), 21  загальноміський проект, що реалізовуватимуться в закладах соціальної сфери,  з вартістю 325 тис. гривень, а також 30 громадських проектів від 11 мікрорайонів Кременчука. Після експертного вивчення громадських ініціатив спеціалістами служб до голосування були допущені 57 громадських проектів.

У рамках сьогоднішнього засідання робочої групи  на підставі результатів голосувань було визначено переможців конкурсу партисипаторних практик. Отже, серед великих проектів найбільшу кількість 2115 голосів отримав проект «Сімейно-спортивний драйвпарк у Міському саду», який буде реалізовано за кошти міського бюджету.

 У розділі загальноміських проектів переможцями стали 4 проекти: «Інтерактивний комплекс в КНВК №2», «Кінофотоцентр студії «Березіль»», «Ігровий комплекс» в ДНЗ №28. Враховуючи активність учасників голосування за проект  "8 ігрових майданчиків в ДНЗ №46", його також було обрано переможцем «Громадського бюджету - 2018».

На мікрорайонах Кременчука будуть реалізовані 11 громадських  ініціатив. Зокрема,  на Ревівці буде облаштована зупинка громадського транспорту; на Молодіжному - дитяча зона відпочинку;  в районі «Молокозаводу» буде проведено  благоустрій двору за адресою, вул. Європейська, 68; в районі Пивзаводу на проспекті Лесі Українки, 81 створено  зону відпочинку; в центрі міста - експериментальний наземний світлофор; на Раківці - в районі човнової станції «Демурівка» буде проведено благоустрій зони відпочинку; в нагірній частині на вул. Гвардійській, 10/12  встановлено  дитячо-спортивний майданчик; на Першому Занасипу на вул. Великій Набережній, 55  - 57 - зона відпочинку; на Другому та Третьому Занасипах по вул. Щасливій 6-8 - з’явиться спортивний майданчик; у парку «Крюківському» - #OM - zone.

Фотогалерея