Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> До уваги батьків, діти яких навчаються в закладах освіти Кременчука!

До уваги батьків, діти яких навчаються в закладах освіти Кременчука!

Січень 28, 2019

Відповідно до рішення тимчасової міської протиепідемічної комісії та з метою попередження подальшого зростання та розповсюдження захворюваності на кір, повідомляємо, що з 4 лютого до освітнього процесу не допускатимуться діти, які не пройшли вакцинацію проти кору і не мають документів про медичні протипоказання.  Для таких здобувачів освіти навчальний процес буде забезпечено  за сімейною (домашньою) формою освіти  або за педагогічним патронажем.  

Звертаємо увагу на тому, що наразі для проведення протиепідемічних заходів в ліцеї №5  призупинено освітній процес, оскільки один із учнів цього навчального закладу  захворів на кір.  

У всіх навчальних установах міста, підпорядкованих департаменту освіти Кременчука, наразі  триває процес формування поіменного обліку дітей, які не мають документально підтверджених даних про щеплення проти кору.    

До 29 січня батьки таких дітей будуть повідомлені в письмовому вигляді про необхідність проведення щеплення дітей проти кору.  У подальшому вони мають надати письмове підтвердження про проведення щеплень проти кору до адміністрації закладу освіти.     

Нагадаємо, що в  педіатричних відділеннях ЦПМСД Кременчука запроваджено роботу кабінетів щеплення в дві зміни, з 08.00 до 18.00 годин. Щеплення дітям проводиться після медичного обстеження. Воно є безкоштовним.