Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький привітав переможців «Громадському бюджеті - 2018»

Міський голова Віталій Малецький привітав переможців «Громадському бюджеті - 2018»

Березень 02, 2019

2 березня 2019 року у центральній міській дитячій бібліотеці ім. Торубари відбувся семінар «Підсумки Громадського бюджету Кременчука 2018, як крок до нових можливосстей». У заході взяли участь представники міської влади на чолі з міским головою Віталієм Малецьким, автори проектів-переможців громадського бююджету, представникии громадських організацій та просто небайдужі кременчужани. 
Керівник відділу партисипаторних практик виконкому міської ради Євгеній Перевезенцев зазначив, що на «Громадський бюджет - 2018» було подано 61 проект. 44 проекти стосувалися покращення благоустрою, 8 - мали інноваційний характер, 3 - щодо реалізації заходів із безбар`єрного простору, 3 - розвитку туризму, 1 - енергоефективності та 2 - загальноміські ініціативи. Рекордною була і участь кременчужан у голосуванніі за ці проекти. Вцілому було віддано 14 тис. 274 голоси, що майже в 2 рази більше, ніж це було минулого року. Якщо брати у підрахунку від загальної кількості населення, то за громадські ініціативи 2018 проголосувало 6,5% жителів міста. 
За підсумками голосування було обрано переможців – це 1 великий проект, 11 малих проектів, 3 загальноміські та 1 додатковий проект.

Віталій Малецький подякував всім жителям Кременчука, які минулого року подали свої проекти на « Громадський бюджет-2018». Він зазначив, що ця програма – це реальна можливість для жителів змінити щось на краще у місті, їх мікрорайоні, школі чи дворі. Досвід минулого року показав, що містяни, маючи бажання, невеликими зусиллями можут реально досягти позитивних змін. Він закликав жителів Кременчука бути активними і наступного року та подавати свої проекти не тільки Громадький бюджет Кременчука, а й на подібний проект Полтавської обласної ради.
Керівник міста вручив авторам проектів-переможців сертифікати на отримання коштів у рамках «Громадького бюджету Кременчука 2018».

Фотогалерея