Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

Ви тут: Новини >> Сьогодні дається старт тримісячнику чистоти та порядку

Сьогодні дається старт тримісячнику чистоти та порядку

Березень 11, 2019

Напередодні виконавчий комітет Кременчуцької міської ради ухвалив рішення про проведення тримісячника чистоти та порядку, який розпочинатиметься з 11 березня 2019 року. Метою цього заходу є  наведення належного порядку у місті після зимового періоду, своєчасного та безперебійного вивезення сміття з території міста, покращення його санітарного стану.  

         У рамках проведення тримісячника чистоти і порядку підприємства, організації усіх форм власності, учбові закла­ди, установи повинні навести по­рядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях. На комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» протягом цього періоду покладається завдання щодо проведення ямкового ре­монту шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипки та грейдеру­вання ґрунтових шляхів міста.

         Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628  та комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» забезпечуватимуть технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста у період проведення двомісячника чистоти і порядку.

         КП «Благоустрій Кременчука» має також провести комплексні заходи з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності, а КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» -  забезпечити за­ходи з поточного ремонту та впорядку­вання братських могил та пам’ятників, що перебувають на утриманні підприємства.

         Управляючі компанії повинні привести у належний стан цоколі будинків, паркани, прибудинкові території, дитячі майдан­чики, що перебувають на їх утриманні, залучити мешканців до впорядкування дворових територій.