Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

Ви тут: Новини >> Комунальники наводять лад на вулиці Володимира Великого

Комунальники наводять лад на вулиці Володимира Великого

Березень 20, 2019

У рамках проведення у Кременчуці тримісячника чистоти і порядку щодня 4 виїзні бригади  КП «Благоустрій Кременчука» та двірники прибирають закріплені за підприємством міські території.  Працюють комунальники у різних районах міста, за день вони прибирають і вивозять понад 5 кубічних метрів сміття.

         На жаль, працівникам комунального підприємства доводиться прибирати і стихійні сміттєзвалища, створені несвідомими громадянами, які викидають різний непотріб просто обабіч доріг.

 Сьогодні такі роботи проводяться на вулиці Володимира Великого. Щороку  комунальники змушені наводити лад на  величезній ділянці вздовж дороги,  захаращеній сміттям, яке виносять сюди жителі прилеглих будинків.

         Працівники КП «Благоустрій Кременчука» звертаються до жителів Кременчука з проханням   дбати про довкілля та цінувати роботу людей, які намагаються зробити місто чистішим і охайнішим. Вони нагадують містянам, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

        

        

Фотогалерея