Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> Лікувальні та соціальні заклади Кременчука отримають гуманітарну допомогу з Німеччини

Лікувальні та соціальні заклади Кременчука отримають гуманітарну допомогу з Німеччини

Квітень 16, 2019

Завдяки роботі ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання до  Кременчука з Німеччини надійшло кілька фур гуманітарного вантажу. Це і устаткування для лікарень, і одяг для дітей з інтернат них закладів, а також речі для учасників АТО та їх родин.

За словами голови ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання», керівника Кременчуцького обласного госпіталю ветеранів війни Миколи Литвиненка гуманітарну допомогу буде надано переселенцям, учасникам бойових дій, багатодітним родинам та іншим  пільговим категоріям населення. Частину транспортних витрат на доставку вантажу взяв на себе міський бюджет, а розмістити його на період митного оформлення допоміг депутат обласної ради Олександр Алексюк.

Для нещодавно капітально відремонтованого  терапевтичного відділення лікарні «Правобережна» в якості гуманітарної допомоги доставлено іноземне якісне обладнання – це  сучасні функціональні ліжка з матрацами, медичний одяг, білизна  та інші необхідні речі.

Допомога від ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання» надійде ще  й в обласний онкодиспансер, соціальні заклади, що опікуються дітьми, адресно отримають її і пільговики.