Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Жителів правобережної частини Кременчука привітали з Днем Перемоги над нацизмом

Жителів правобережної частини Кременчука привітали з Днем Перемоги над нацизмом

Травень 03, 2019

 

Урочистості  з нагоди Дня пам’яті та примирення тривають.  3 травня для жителів правобережжя міста у парку «Крюківський» відбулося тематичне свято.  

Громаду мікрорайону з величними державними святами привітали  секретар міської ради Юрій Гриценко, голова Крюківської районної адміністрації Дмитро Лозовик, депутати міської ради.  

Юрій Гриценко зазначив, що кожен житель нашого міста пишається Кременчуком. Сьогодні наше місто є найбільшим промисловим центром Полтавщини з цікавою героїчною біографією. В ці  травневі дні ми традиційно вшановуємо героїв Другої світової війни, які перемогли нацистську навалу, які будували мир і розбудовували міста, села та селища після найстрашнішої війни ХХ століття. В ці дні ми славимо подвиг героїв сучасної України, які п’ятий рік поспіль  захищають цілісність нашої країни на її сході. На адресу громади мікрорайону він передав слова вітання від міського голови Віталія Малецького з нагоди Дня Перемоги та зазначив, що   міська влада і надалі робитиме все, щоб Кременчук із кожним роком ставав ще більш прекрасним і комфортним, а ці зміни в ньому відчували всі жителі.

Крюківською  районною адміністрацією спільно з самодіяльними колективами закладів освіти правобережжя міста для учасників урочистостей було підготовлено  цікаву концертну програму.

 

Фотогалерея