Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У парку «Воїнів-інтернаціоналістів» відбулася святкова програма «Пам\'ять жива»

У парку «Воїнів-інтернаціоналістів» відбулася святкова програма «Пам\'ять жива»

Травень 07, 2019

Привітати з Днем пам’яті та примирення, 74-ою річницею Великої Перемоги ветеранів  та жителів мікрорайону Молодіжний на урочистий захід у парку «Воїнів-інтернаціоналістів» завітали секретар міської ради Юрій Гриценко, директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко, представники Автозаводської адміністрації та ветеранського активу, учні та педагоги шкіл мікрорайону.

Секретар міської ради Юрій Гриценко привітав усіх присутніх із наступаючими державними святами, перемогою нашого народу в боротьбі з фашизмом. Він зазначив, що герої найстрашнішої війни ХХ століття в надзвичайно важких умовах вибороли мир для прийдешніх поколінь. Їх подвиг є  прикладом того, як потрібно любити Батьківщину, захищати та  відроджувати Україну. Він побажав ветеранам, присутнім на заході,  щастя,  здоров’я, уваги рідних та близьких. Миру та злагоди для всіх.

Чудову концертну програму підготували для жителів мікрорайону  творчі колективи територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району.

 

Фотогалерея