Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуцькому госпіталі ветеранів війни та Збройних Сил привітали пацієнтів із 74-ою річницею Перемоги над нацизмом

У Кременчуцькому госпіталі ветеранів війни та Збройних Сил привітали пацієнтів із 74-ою річницею Перемоги над нацизмом

Травень 08, 2019

8 травня 2019 року керівництво міста привітало учасників бойових дій, які знаходяться на лікуванні в Кременчуцькому госпіталі для ветеранів війни, із 74 річницею Перемоги над нацизмом.  

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко подякував ветеранам і учасникам бойових дій, членам антифашистського підпілля та працівникам тилу  за подвиг,  здійснений ними в роки Другої світової війни під час боротьби з нацистами. Він побажав пацієнтам госпіталю найскорішого одужання та завжди бути в строю.  Від міської влади в якості подарунку колективу госпіталю було вручено кондиціонер.

На урочистому заході Володимир Пелипенко також вручив Подяку міського голови головному лікарю КП «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Миколі Литвиненку  за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок  у розвиток галузі охорони здоров’я, щоденну турботу про людей, які своє життя присвятили служінню Батьківщині,  та з нагоди 35-річчя від дня заснування медичного закладу.  Грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за  чуйність і милосердя по відношенню до ветеранів та учасників війни були відзначені представники трудового колективу шпиталю.

Особливим подарунком для  учасників святкового заходу  стала концертна програма, підготовлена силами колективу медичної установи, самодіяльних колективів закладів освіти та культури міста.  

Фотогалерея