Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> У лікарні «Правобережна» після капітального ремонту запрацювало терапевтичне відділення

У лікарні «Правобережна» після капітального ремонту запрацювало терапевтичне відділення

Травень 15, 2019

Міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками Ольгою Усановою та Дмитро Кравченком, керівником управління охорони здоров’я Максимом Середою, депутатами міської ради, керівниками медичних установ Кременчука оглянули терапевтичне відділення лікарні «Правобережна» після проведення капітального ремонту.

            Керівник міста наголосив, що проведення такого  сучасного  ремонту у терапії правобережної частини міста стало результатом плідної співпраці  міської влади, народного депутата України та громади. Тут створені сучасні європейські умови  як для лікування пацієнтів, так і для роботи медичного персоналу.  Віталій Малецький висловив слова вдячності народному депутату України Юрію Шаповалову, за сприяння якого з державного бюджету було виділено 10 млн. грн. на проведення  комплексу ремонтних робіт терапевтичного відділення  та  максимальне оновлення в ньому медичної апаратури, меблів, білизни тощо.  Ще понад 2 млн. грн. на ці цілі було виділено з бюджету міста.

Міський голова зазначив, що взятий кілька років тому курс на революційне оновлення закладів охорони здоров’я Кременчука, продовжуватиметься і надалі. Бо як показує практика, в таких умовах хворому звичайно  легше буде видужувати, а медикам - комфортно працювати.

Цього року подібний ремонт планують  провести  і в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»,  5 млн. грн. вже спрямовано на закупівлю необхідного медичного обладнання.  Ця сума також виділена з державного бюджету за сприяння народного депутата України Юрія Шаповалова.  

Фотогалерея