Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На День захисту дітей у Кременчуці відбудеться Фестиваль щасливої родини

На День захисту дітей у Кременчуці відбудеться Фестиваль щасливої родини

Травень 16, 2019

До Дня захисту дітей у Кременчуці заплановано проведення ряду заходів.

31 травня 2019 року  планується проведення спартакіади серед дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 1 червня 2019 року з метою популяризації сімейних цінностей, підвищення авторитету сім`ї у місті відбудеться  Фестиваль щасливої родини, який розпочнеться о 15.30  урочистою ходою від площі Незалежності до парку культури та відпочинку «Придніпровський».

Цього ж дня  у парку також пройде вже традиційний  благодійний парад тварин «Кубок Хатіко». Урочисте відкриття заходу заплановане на 13.00.

 З метою організації змістовного дозвілля дітей з особливими потребами та їх сімей, соціалізації «особливих» дітей благодійний фонд «Світ особливих» має намір провести 1 червня з 16.00 до 20.00 у парку «Придніпровському» благодійний ярмарок.

 Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання організовує цього дня  з 11.00 до 13.00 захід для дітей – «Літо у країні Забавляндія». Захід проходитиме також на території парку культури та відпочинку «Придніпровський».  Цього ж дня  у парку в районі  залізничної лікарні планується проведення спортивного заходу – Дитячі велоперегони по дорослому.  Реєстрація учасників розпочнеться о 10.30. Захід триватиме орієнтовно до 17.00.

1 червня 2019 року на площі Незалежності з 16.00 до 20.00  проходитиме захід Містечко щасливого дитинства.

 

Теги: #Новини #