Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> На вулиці Богаєвського працює велика фреза

На вулиці Богаєвського працює велика фреза

Травень 20, 2019

Минулого тижня КП «Шляхове ремонтно - будівельне управління» розпочато ремонт дорожнього покриття. За інформацією комунального підприємства, ремонт буде проведено на ділянці  від вулиці Гранітної до 7-го Хорольського тупику.  

Наразі на цьому об’єкті дорожнього господарства працює велика фреза. Нею дорожники   зніматимуть ушкоджений асфальт, який потім використовуватимуть для підсипання доріг із м’яким покриттям.

Нагадаємо, що від початку сезону дорожніх робіт КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» проводить потужні ремонти на автошляхах Кременчука, дорогах другорядного значення та внутришньоквартальних проїздах. Дорожніми ремонтами охоплені мікрорайони на право та лівобережжі Кременчука.  До таких робіт залучена вся наявна спецтехніка комунального підприємства та максимальна кількість бригад дорожників. Відсьогодні також розпочаті роботи з підготовки до асфальтування на вулиці Макаренка.

Теги: #Новини

Фотогалерея