Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

30 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці з 1 червня в місцях масового відпочинку біля води запрацюють рятувальні пости

У Кременчуці з 1 червня в місцях масового відпочинку біля води запрацюють рятувальні пости

Травень 29, 2019

Про це повідомив керівник комунальної установи «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Василь Білоус. За його інформацією, від початку літа рятувальні пости запрацюють у 8-ми місцях масового відпочинку поблизу води, а саме, на офіційному центральному пляжі, пляжі в парку «Воїнів-інтернаціоналістів», на намитій косі в парку культури та відпочинку «Придніпровський», на пляжі «Демурівка» та поблизу бару «Поплавок», поблизу зупинок громадського транспорту «Керченська» та «Андрія Ковальова», а також в районі кафе «Афіни».

Василь Білоус також зазначив, що в рамках підготовки до купального сезону, що розпочалася з квітня місяця, проведено роботи обстеження акваторії дна місць масового відпочинку кременчужан поблизу води. Задля безпеки городян такі обстеження проводилися і інших місцях, які не є санкціонованими, але користуються попитом на літній відпочинок  серед кременчужан. Наразі роботи з благоустрою завершуються у всіх 8-ми місцях масового відпочинку поблизу води. 

Цього літа на центральному пляжі працюватиме медпункт, де будуть створені всі умови для надання первинної медичної допомоги відпочивальникам. В інших місцях масового відпочинку біля води аптечки з медикаментами находитимуться в  матросів-рятувальників, які пройшли відповідні курси надання домедичної допомоги.