Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці провели обговорення нової моделі адміністративно-територіального устрою країни

У Кременчуці провели обговорення нової моделі адміністративно-територіального устрою країни

Липень 30, 2019

Участь у заході взяли керівник департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко, перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко, представники рад різних рівнів, об’єднаних територіальних громад Кременчуцького та сусідніх до нього районів.

Учасники круглого столу обговорили передумови для створення нової моделі адміністративно-територіального устрою на рівні районів Полтавського регіону, розглянувши основні проблеми, що можуть у напрямку формування нових соціально-економічних центрів і шляхи їх вирішення.

У рамках обговорення перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підкреслив, що Кременчук має все необхідне, щоб стати центром Кременчуцького округу. Для цього в місті існує та постійно розвивається мережа медичних закладів, сфера надання адміністративних послуг, об’єкти інфраструктури та транспортного сполучення тощо.  

Ознайомитися з перебігом обговорення питання щодо запровадження нової моделі адміністративно-територіального устрою можна за посиланням:

https://kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=14990

Нагадаємо, новим адміністративно-територіальним устроєм, що ініціюється Мінрегіонбудом,  передбачається укрупнення  існуючих районів. Реалізація цієї ініціативи можливість не лише побудувати якісну модель управління, а й ефективно використати кошти на місцях.

Теги: #Новини

Фотогалерея