Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Завдяки програмі «Стоп-інфаркт» у Кременчуці зменшилася летальність від хвороб системи кровообігу

Завдяки програмі «Стоп-інфаркт» у Кременчуці зменшилася летальність від хвороб системи кровообігу

Серпень 02, 2019

Начальник управління охорони здоров’я Максим Середа зазначає, що у Кременчуці вже три роки поспіль  успішно діє  програма «Стоп-інфаркт». Це немедикаментозне інвазивне лікування гострого тромбозу коронарних судин серця, яке дає позитивні результати.

Про це свідчить те, що у І півріччі 2019 року у Кременчуці спостерігається зниження захворюваності населення на серцево-судинні хвороби та на церебро-васкулярні захворювання. Смертність від серцево-судинних захворювань так само зменшилась.

Головний медик міста впевнений, що впровадження міської програми «Доступна аптека», відкриття інфарктного блоку, ремонт кардіологічного відділення, а  в перспективі створення кардіохірургічного центру на базі лікарня «Кременчуцька», в подальшому позитивно відіб’ється на цих показниках.

Варто зазначити, що під дію програми «Стоп Інфаркт» підпадають кременчужани, які звертаються за медичною допомогою з інфарктом або передінфарктним станом. В рамках програми для жителів міста на безоплатній основі проводять коронографію та стентування артерії. Кошти на ці цілі виділяються з міського бюджету. За статистичною інформацією, до 70 % хворих доставляють у кардіологічне відділення в ургентному порядку бригадами швидкої допомоги. Головним під час встановлення правильного діагнозу є  проведення швидкої та якісної діагностики.  Зокрема, проводиться діагностика за допомогою коронографії, а проблема  звуження артерій вирішується шляхом стентування.