Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці до Дня міста планують запустити новий тролейбусний маршрут «1+»

У Кременчуці до Дня міста планують запустити новий тролейбусний маршрут «1+»

Вересень 04, 2019

4 вересня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради до міської тролейбусної мережі були внесені зміни. Відтепер вона буде збільшена на один маршрут «1+». Пролягатиме цей тролейбусний маршрут від Річкового вокзалу до кварталу 304. Курсуватиме ним новий електротранспорт із посиленим автономним ходом. Від’єднання тролейбусу від контактної мережі буде проходити від зупинки громадського транспорту «Колісний завод» до зупинки громадського транспорту «Квартал 304».

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, для того, аби створити рівні можливості для користування комунальним пасажирським транспортом для жителів віддаленого мікрорайону кварталу 304, було вирішено провести реконструкцію в ньому проїжджої частини та продовжити до нього тролейбусне сполучення. Наразі на цьому об’єкті дорожнього господарства міста завершені ремонтні роботи, приведені у відповідність радіуси поворотів і облаштовано розворот для електротранспорту, встановлені дорожні знаки тощо.

Запрацювати новий тролейбусний маршрут «1+» має до Дня міста.

Після запуску нового тролейбусного маршруту «1+» у жителів віддаленого мікрорайону Кременчука з’явиться можливість користуватися комунальним транспортом, вартість проїзду в якому є набагато дешевшою, ніж у приватних маршрутних таксі.

Нагадаємо, минулого року Кременчуцьке тролейбусне управління оновило свій автопарк 40 новими одиницями електротранспорту з автономним ходом, що були придбані за кошти ЄБРР. Відповідно до технічних особливостей такі тролейбуси пристосовані для роботи на маршрутах без з`єднання з контактною мережею.

Найближчим часом Кременчук очікує поставку тролейбусу з посиленим автономним ходом, який певний час зможе курсуватиме на маршруті, де немає контактних ліній.

Теги: #Новини