Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький привітав ветеранів нафтопереробної галузі

Віталій Малецький привітав ветеранів нафтопереробної галузі

Вересень 05, 2019

У другу неділю вересня, яка цього року припадає на 8 вересня, кременчуцькі нафтопереробники відзначають своє професійне свято - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Ветеранів нафтопереробної галузі міста привітав міський голова Віталій Малецький на урочистостях, які відбулися вчора у палаці культури «Нафтохімік». Керівник міста зазначив, що  АТ «Укртатнафта» по праву називають бюджетоутворюючим підприємством, адже входить в ТОП-10 кращих платників податків в Україні, сплачуючи значні суми  до державного і міського бюджетів. Віталій Малецький підкреслив, що завдяки зусиллям керівників і власників АТ «Укртатнафта» у Кременчуці вдалося зберегти нафтопереробний завод, єдине повноцінно працююче підприємство з п’яти подібних заводів, що були в України. Керівник міста також зазначив, що  спільно з  міською владою керівництво підприємства і його трудовий колектив завжди робили і продовжують робити вагомий вклад у розвиток Кременчука, утримання його  інфраструктури та соціальної сфери. Це, на думку міського голови,  яскравий приклад соціально-відповідального бізнесу.

У переддень професійного свята  Віталій Малецький щиро побажав всім кременчуцьким нафтопереробникам, ветеранам галузі та їх родинам  міцного здоров’я, успіхів, а головне, щоб вони завжди були такою сильною, потужною родиною, якою були завжди і залишаються сьогодні.  

 

Фотогалерея