Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Підрядна організація усуває дефекти асфальтного покриття на вул. Герасимовича

Підрядна організація усуває дефекти асфальтного покриття на вул. Герасимовича

Вересень 12, 2019

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, в рамках гарантійних зобов'язань підрядної організації, яка виконувала роботи з капітального ремонту вул. Академіка Герасимовича,  наразі усуваються дефекти шляхом ліквідації колійності, просадок, напливів та інших деформацій дорожнього покриття.

Головний інженер «Полтавабудсервіс Плюс» В’ячеслав Іващенко зазначає, що нове асфальтне покриття  цієї дороги руйнується  через  високі температури зовнішнього повітря та постійний рух вулицею Герасимовича перевантажених фур, які йдуть з підприємств міста. Він наголошує, що ці недоліки наразі усуваються  у рамках договірних відносин з замовниками виконання робіт.

Варто зазначити, що питання руйнування міських доріг перевантаженим автотранспортом вчора піднімалося на засіданні тимчасової депутатської комісії з контролю руху великовантажного та великогабаритного автомобільного транспорту по місту Кременчуку Полтавської області. Вулиця Герасимовича – не єдина у Кременчуці, яка страждає від недотримання вимог чинного законодавства підприємствами та водіями великовантажного транспорту, які здійснюють перевезення товарів автошляхами міста та України.

Фотогалерея