Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відзначили переможців І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У Кременчуці відзначили переможців І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Вересень 12, 2019

12 вересня 2019 року у  виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради  відбулося засідання міського штабу з проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в загальноосвітніх навчальних закладах міста Кременчука  у 2019-2020 навчальному році. Під час якого підвели підсумки проведення  гри у 2018-2019 роках.

 Міський етап гри «Сокіл» («Джура») у Кременчуці  цього року проходив в кілька етапів, але головну увагу було приділено таборуванню роїв, яке відбулося 15-18  травня  на базі спортивно-оздоровчого комплексу супутник філії ДЗОВ «Зоряний». Учать у заході взяло близько 250 дітей - 16 роїв від загальноосвітніх навчальних закладів міста та 1 рій від ГО «Гвардія». Начальник відділу з реалізації молодіжної політики  управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Віталій Волошко вручив Дипломи переможцям І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  та Подяки всім, хто допомагав у організації та проведенні заходу.

         Обговорили на засіданні штабу й плани щодо проведення  І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в загальноосвітніх навчальних закладах міста Кременчука  у 2019-2020 навчальному році.

 

 

Теги: #Новини #