Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> Цього року літнє оздоровлення у Кременчуці пройшло на належному рівні

Цього року літнє оздоровлення у Кременчуці пройшло на належному рівні

Вересень 19, 2019

За інформацією заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській Юлії Потреби, цього року літнє оздоровлення у Кременчуці пройшло на належному рівні – під час роботи позаміських таборів відпочинку  не було зафіксовано ні харчових отруєнь, ні інфекційних захворювань. Не надійшло до Держпродспоживвслужби і жодної скарги від батьків дітей, які там відпочивали і оздоровлювалися, ні на якість харчування, ні на інші проблеми.

         Протягом літнього періоду Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській було проведено 19 перевірок закладів оздоровлення та відпочинку, під час яких не було виявлено грубих порушень. Всі недоліки, які мали місце і були зафіксовані,  швидко усувалися закладами оздоровлення.

         В той же час, Юлія Потреба звернула увагу міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в м. Кременчуці на те, що з кожним роком якість річкової води погіршується. Тож керівникам і власникам позаміських таборів відпочинку необхідно розглянути питання щодо будівництва басейнів, щоб діти мали можливість щодня отримувати водні процедури, незалежно від того, чи відповідає річкова вода санітарним нормам, чи ні.