Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> День Миру у Кременчуці традиційно відзначили у парку «Миру»

День Миру у Кременчуці традиційно відзначили у парку «Миру»

Вересень 21, 2019

У Міжнародний день Миру усе прогресивне людство на різних рівнях закликає усіх жителів планети Земля дотримуватися ідей мирного співіснування незалежно від їх національності та віросповідання, політичних уподобань та життєвих принципів.  

 У Кременчуці День Миру традиційно відзначають у парку з символічною назвою парк «Миру». Цього дня тут завжди звучить Гонг Миру. 21 вересня 2019 року  міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками, а також поважні гості нашого міста: Посол Республіки Індонезія в Україні пан Юдді Кріснанді, Посол із особливих доручень МЗС Литовської Республіки Гвідас Кєрушаускас,   мер міста-побратима  Алітус Неріюс Цесюліс та  депутати міської ради м. Алітус,  а також представник міста-побратима Кременчука Рішон-ле-Ціон, директор компанії Sun Spark (Ізраїль) Даніель Ойрік  поклали квіти до Меморіалу Слави, вшанувавши пам'ять героїв, які визволяли Кременчук у роки ІІ Світової війни.

Біля алеї  та пам’ятної дошки «Праведникам світу» вони згадали і кременчужан, які в роки німецької окупації, ризикуючи власною безпекою, рятували представників єврейської національності. На честь Дня Миру керівниками міста та поважними гостями у парку «Миру» було висаджено    4 дерева  катальпи, як символи миру на землі.

Гості із задоволенням оглянули територію парку, поспілкувалися з кременчужанами, які відпочивали у ньому, та школярами, що прийшли цього дня до парку «Миру». Цього дня  також вшанували пам'ять колишнього мера Кременчука Олега Бабаєва у сквері, який носить його ім’я.

 

Фотогалерея