Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> По провулку Гвардійському, 10 завдяки програмі «Громадський бюджет Кременчука» встановлено новий дитячий майданчик

По провулку Гвардійському, 10 завдяки програмі «Громадський бюджет Кременчука» встановлено новий дитячий майданчик

Жовтень 29, 2019

У Кременчуці реалізовано ще один проект «Громадського бюджету Кременчука 2018» - по провулку Гвардійський, 10 встановлено новий дитячий майданчик з яскравими гойдалками  та гумовим покриттям. Автор проекту Марія Ситкіна говорить, що жителі мікрорайону дуже чекали на цю подію. Вони активно брали участь у голосуванні за цей проект. Втілення його в життя дозволить створити умови для активного та безпечного відпочинку дітей, які проживають у цьому мікрорайоні.

        Цього року на «Громадський бюджет Кременчука» подано 116 проектів, наразі проходить період їх аналізу. Проекти, які відповідатимуть всім вимогам, будуть виставлені на голосування, яке розпочнеться із 7 листопада і триватиме  до 6 грудня 2019 року.

 Ознайомитися з  цьогорічними проектами та проголосувати за кращий можна за посиланням на головній сторінці офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету «Громадський бюджет», натиснувши на логотип, або за посиланням: https://budget.kremen.org.ua.

 

Фотогалерея