Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці стартував марафон написання листів Святому Миколаю

У Кременчуці стартував марафон написання листів Святому Миколаю

Листопад 06, 2019

У Кременчуці стартувала  благодійна акція  «Святий Миколай  - дітям 2019». Вона проводиться в нашому місті вже 17-й рік поспіль за ініціативи Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій та Молодіжного Парламенту Кременчука. Її мета – збір подарунків для дітей, які позбавлені батьківського піклування, або знаходяться у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах. Волонтери Молодіжного парламенту Кременчука відвідуватимуть соціальні заклади міста, де допомагатимуть діткам малюватимуть малюнки із їх найпотаємнішими мріями.

        5 листопада 2019 року вони  відвідали спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат, аби разом з малюками написати листи Святому Миколаю. Діти із задоволенням спілкувалися із добровільними помічниками Святого Миколая і малювали те, що хотіли б побачити у себе під подушкою.

 Після завершення марафону написання листів волонтери збиратимуть іграшки, солодощі, канцтовари  та інше для дітей, що потребують особливої уваги та підтримки. Кожного року близько 3000 малюків отримують подарунки завдяки проведенню у місті цієї акції.

Переглянути фото та здійснити дитячу мрію кременчужани можуть  переглянувши малюнки у соціальній мережі «Фейсбук» за посиланням: https://www.facebook.com/pg/parlament.kremenchuk/photos/?ref=page_internal.

Подарунок потрібно буде передати в Центральний офіс благодійної акції «Святий Миколай - дітям», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, контактний телефон 3-51-06, 068-018-18-95. Усі зібрані подарунки будуть передані адресанту 19 грудня 2019 року під час святкової програми в соціальній установі міста.

 

 

 

Фотогалерея