Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 12 листопада розпочнеться конкурсний відбір ініціатив кремечужан у рамках «Громадського бюджету - 2020»

12 листопада розпочнеться конкурсний відбір ініціатив кремечужан у рамках «Громадського бюджету - 2020»

Листопад 06, 2019

На участь у конкурсі партисипаторних практик «Громадський бюджет Кременчука - 2020» подано 116 проектів. На цьому було наголошено під час засідання робочої групи, що відбулася під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка.  Володимир Пелипенко підкреслив, що відповідно до затвердженого регламенту «Громадський бюджет -  2020»  голосування за обрання переможців у конкурсі партисипаторних практик мало розпочатися вже з 7 листопада. Однак серед проектів-учасників «Громадський бюджет 2020» 2-а проекти були подані за кілька днів до старту конкурсу партисипаторних практик. Через обмеженість часу для розгляду фахівці міських служб не встигли їх розглянути та проаналізувати.

Щоб надати можливість авторам цих громадських ініціатив взяти участь у конкурсному відборі «Громадський бюджет 2020» членами робочої групи  були дещо змінені терміни голосування. Отже,  відкрито воно буде 12 листопада та триватиме  до 11 грудня включно.   

У рамках сьогоднішнього засідання члени робочої групи розглянули проекти громадських ініціатив, що пройшли етап аналізу спеціалістами супроводу. Із проектами -учасниками «Громадський бюджет 2020» можна ознайомитися за посиланням https://kremen.pb.org.ua/

 

Нагадаємо, з цього року у  Кременчуці можливості реалізації громадських ініціатив значно розширилися. Зміни стосувалися кількох програмних напрямів. А саме, загальна сума на реалізацію громадських проектів у порівнянні з минулим роком буде збільшена та становитиме  10 млн. грн..  Окрім того, участь у голосуванні за проекти-переможці можуть брати  усі, кому є більше 14 років.

Теги: #Новини