Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У дворі на вул. Першотравневій завершується капітальний ремонт мультифункціональної зони активного відпочинку

У дворі на вул. Першотравневій завершується капітальний ремонт мультифункціональної зони активного відпочинку

Листопад 07, 2019

Незабаром всередині житлової забудови на вул. Першотравневій з’явиться сучасна зона активного відпочинку. Варто відзначити, що останнім часом  цей мікрорайон, будинки якого були зведені  в 60-х роках минулого століття, значно змінився на краще. В ньому вже встановлені  дитячий і спортивний майданчики, а наразі - завершуються роботи з укладання штучного покриття на футбольному полі. По завершенню повного обсягу робіт цим мультифункціональним майданчиком зможуть користуватися не лише жителі прилеглих будинків, а і всього міста.

Міський голова Віталій Малецький особисто проінспектував хід проведення будівельних робіт. Він зазначив, що в останні роки подібні сучасні зони здорового способу життя, розраховані для громадян різного віку, були облаштовані в кількох мікрорайонах Кременчука. До кінця року в планах здати в експлуатацію ще 3 багатофункціональні спортивно-ігрові майданчики.

Керівник міста наголосив на тому, що влада робить все, аби у жителів міста були створені альтернативні умови для зорового способу життя. Щоб, зокрема молоде покоління,  свій вільний час могло присвячувати корисним справам, займатися фізкультурою та спортом.

Варто відзначити, що подібні сучасні зони активного відпочинку вже об лаштовані в Крюкові та на стадіоні «Новатор», а до кінця року сучасні спортивно-ігрові майданчики будуть об лаштовані поблизу шкіл №26 і 12, а також ліцею №6.

Теги: #Новини

Фотогалерея