Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Представникам навчальних закладів розповіли про американський досвід впровадження громадського бюджету

Представникам навчальних закладів розповіли про американський досвід впровадження громадського бюджету

Листопад 18, 2019

Днями у приміщенні Молодіжного парламенту Кременчука за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) представникам кременчуцьких закладів загальної середньої освіти  координатор проєкту «Громадський бюджет» у Кременчуці Євген Переверзенцев та Леонід Донос розповіли про досвід впровадження громадського бюджету у школах Нью Йорка.

Варто зазначити, що цього року на громадський бюджет у м. Кременчуці подали проекти понад 10 шкіл. Майже всі школи мають потреби і багато ідей щодо вдосконалення своєї території, тож на тренінгу  говорили про те, що, можливо, для шкіл потрібно вивести окрему категорію та кошти.

Учасники заходу взяли участь у жвавій дискусії про те, яким має бути положення про шкільний громадський бюджет, скільки необхідно виділяти коштів для цього та як готувати проекти. Їм також розповіли про те, що у  школах Нью Йорка це давно практикують: тут є шкільний сад, де учні вирощують улюблені фрукти та овочі,  технологічний клуб, футбольний клуб, клуб художників. Все це з'явилося завдяки бюджету участі. Тож нашій молоді потрібно бути активнішою і не боятися пробувати свої сили у подібних проєктах.

 

Фотогалерея