Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Проблему запуску тепла в Автокразівському гуртожитку вирішено

Проблему запуску тепла в Автокразівському гуртожитку вирішено

Листопад 20, 2019

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зустрівся з жителями Автокразівського гуртожитку, де існували проблеми з підключенням теплоносія. Варто зазначити, що цей об’єкт житлового фонду, який перебуває на балансі ПрАТ «АвтоКрАЗ»,  до цього часу через борги балансоутримувача перед теплопостачальником  не був підключений до  централізованого опалення.

Сьогодні завдяки втручанню міської влади опалення в оселях жителів Автокразівського гуртожитку з’явилося. На момент інспектування температура повітря в кімнатах розпочала підвищуватися.

Володимир Пелипенко наголосив, незважаючи на те, що жителі гуртожитку своєчасно сплачують за комунальні послуги ПрАТ «АвтоКрАЗу», ці кошти балансоутримувач житла на рахунки теплопостачальника не перераховував. Це і стало причиною не підключення теплоносія до гуртожитку, жителі якого стали заручниками цієї ситуації. Володимир Пелипенко підкреслив, що подібне не повинно повторюватися, тому міська влада ініціюватиме вирішення питання щодо передачі гуртожитку у комунальну власність.

Теги: #Новини

Фотогалерея