Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Кременчуцькі комунальники готуються до погіршення погодних умов

Кременчуцькі комунальники готуються до погіршення погодних умов

Грудень 02, 2019

Вночі очікується погіршення погодних умов, опади у вигляді снігу товщиною до 6-7 см, тож заступник міського голови Валерій Декусар поставив перед керівниками житлово-комунальних підприємств завдання бути готовими до виконання робіт з розчищення Кременчука від снігу.

Комунальники прозвітували віце-меру, що техніка і працівники підприємств  з вечора заступають на нічне чергування і будуть готові вийти на вулиці міста для ліквідації наслідків негоди.

З 18.00 чергуватимуть 12 автомобілів КАТП-1628 із соляно-піщаною сумішшю на випадок ожеледиці, готові до роботи і 29 автомобілів з відвалами. Вони будуть задіяні, якщо снігопад буде посилюватись. Є на підприємстві і необхідний запас солі.

На вулицях міста  також працюватимуть 12 одиниць тракторної техніки зі щітками КП "Благоустрій Кременчука". Вони будуть розподілені по мікрорайонах: 4 працюватимуть – у Крюківському, 8 – у Автозаводському. Комінальна техніка працюватиме під керівництвом спеціалістів із благоустрою Автозаводської та Краківської районних рад.  Бобкети та 13 бригад працівників КП «Благоустрій Кременчука» з 5 години ранку розчищатимуть від снігу зупинки громадського транспорту, пішохідні переходи,  території, закріплені за підприємством та інші.

З 5.30 - 6.00 ранку вийдуть на роботу усі двірники управляючих компаній ( загалом їх  близько 350 працівників), які прибиратимуть прибудинкові території. Все необхідне обладнання вони мають,  матеріал для посипання  заготовлений.

Заступник міського голови Валерій Декусар особливу увагу просив звернути на посипання та розчищення від снігу головних транспортних магістралей, мостів, підйомів та спусків, доріг до лікувальних та навчальних закладів, зупинок громадського транспорту, пішохідних доріжок та переходів.